ZMĚNA BOHOSLUŽEB

Na základě současné epidemické situace, kdy vedení nemocnice vyhlásilo stav nouze a také z důvodu, že zájem o očkování proti covidu stále trvá, byli jsme vedením Nemocnice vyškov požádáni o prodloužení zápůjčky kaple do 28.2.2022. Této žádosti jsme se rozhodli vyhovět a proto budou bohoslužby v sobotu večer stále slouženy ve farním kostele.

Dalším důvodem byla také fakt, že bychom v kapli nemohli konat bohoslužby, protože pacienti jsou v karanténě a nemohou opouštět svá oddělení. Kaple by tak stejně byla prázdná. Níže přikládáme poděkování pana ředitele vyškovské nemocnice.

Poděkování - očkování 2021

 

Od 1.9.2021 do 28.2.2022 bude nemocniční kaple uzavřena z důvodu propůjčení prostor pro očkovací centrum. První mše sv. by zde byla až v sobotu 5.3.2022.

Farnost Vyškov tímto chtěla Nemocnici Vyškov vyjít vstříc v situaci, kdy z důvodu oprav oddělní CNP A a B, nemá již žádné možnosti, kde by očkovací centrum umístila.

 

 

youngsexdoll.com reallydiamond.com https://replica-watches.is https://fakerolex.is/ https://sellswatches.com/ https://www.gradewatches.to replica richard mille richard mille replica replica watches boatwatches.to